Kanadská kamna Regency

1 / 3
Dovre 310 GX

Kanadská kamna Regency sází na tradiční a jednoduchý vzhled, za kterým stojí kvalita a dokonalá funkčnost.

Hlavním materiálem byla při výrobě zvolena ocel, která je oblíbená pro své dobré zpracování a čistý design.

Výrobce Regency se zaměřuje především na kamna, která jsou určená pro topení dřevem, ale v jeho nabídce nalezneme také modely, kde je hlavním palivem plyn.

Krbová kamna Regency a jejich nabídka

Nabídka krbových kamen Regency je pestrá. Zákazník si vybere, když hledá kamna s malým výkonem do bytu, ale i v případě, pokud potřebuje vytopit prostory daleko větší, například v případě vytápění restaurace.


Stále nevíte, podle čeho a jaká krbová kamna vybrat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme při výběru, výpočtu ztrát, výpočtu výkonu, velikosti komínu, s dokumentací a dalšími nezbytnými procesy tak, aby volba vašich kamen byla co nejjednodušší a nejefektnější.

Mohlo by vás zajímat


Kamna Regency s maximálním výkonem

Kamna s nejvyšším výkonem 28 kW, které mají navíc i systém katalitického spalování. Kromě výkonu vynikají i dobou mezi jednotlivým přikládáním, kdy je toto rozmezí až 24 hodin.

Tímto časovým intervalem nezatěžují obsluhu a jsou tedy ideální volbou pro restaurace, prodejny, atriové domy či haly.

Nejmenší kamna z produkce Regency

Nejmenší kamna Regency mají výkon 11 kW a jsou ideální volbou pro prostor od 60 do 100 m2.

Svou produkcí emisí jsou šetrná i k životnímu prostředí. Při těchto rozměrech a parametrech je interval přikládání až šest hodin.
Zajímají vás konkrétní modely? Navštivte naší prodejnu anebo si můžete prohlédnout krbová kamna a krbové vložky v našem e-shopu.