Ignis krby a kamna

Naše společnost Kamna Ignis nabízí širokou nabídku se zaměřením na krbová kamna, krbové vložky a moderní zahradní i vestavěné grily.

Můžete si u nás vybrat jak ze stálé nabídky, tak máte možnost navrhnout si krb podle vašich představ a na míru vašim požadavkům.


Poskytujeme v tomto oboru celkové služby, od poradenství, prodeje, instalace a montáže.


Služby

Nabízíme komplexní služby od poradenství až po závěrečnou stavbu krbu.

Již od prvního kontaktu se vám bude věnovat proškolený personál, který vám zodpoví všechny dotazy, poradí vám s vhodným modelem krbu či krbových kamen a podle vašich požadavků a typu interiéru či exteriéru vám vytvoří nabídku přímo na míru.


Poradenství

Nevíte si rady s odbornými pojmy a technickými parametry?
Nejste si jistí, zda zvolený design je ideální pro váš interiér?

Od toho jsme tu my. Kontaktujte nás nebo rovnou navštivte naši nebo partnerskou prodejnu.

Sortiment

Kromě rozsáhlé nabídky krbových kamen, krbových vložek a grilů nabízíme i krbové příslušenství – od košů na dřevo, přes čištiče na sklo až po prodej komínů.

Naše kamna jsou známá nejen svým designem, ale také vysokou kvalitou.
Nabízíme modely vhodné jak pro chaty, byty, domy i pro luxusní kluby a restaurace.

Naše Výhody

Prověřené značky

V naší nabídce naleznete prověřené a renomované výrobce krbových kamen a krbových vložek, se kterými máme dobré zkušenosti.

Životnost kamen či krbu je závislá nejen na precizně odvedené práci, ale také na kvalitě použitých materiálů.

Právě díky ní vám krbová od nás bude sloužit dlouhé roky. Podívejte se na značky z naší nabídky.

Řešení na míru

Jste mladá rodina co potřebuje ekonomický zdroj vytápění? Milujete krásu a hledáte netradiční a majestátní dominantu pro váš interiér? Nebo snad chcete kamna na vaší chalupu? Pak jsme tu pro vás.

I produkty které u nás nenajdete lze objednat, poradíme s výběrem, upozorníme na možné komplikace a pomůžeme aby váš domov zdobila ta správná kamna

Komplexní služby

Nabídka našich služeb je díky spolupráci profesionálů z různých odvětví skutečně široká.

Poradíme vám s výběrem nového krbu či kamen a zajistíme architekta. Postaráme se o odbornou montáž i stavbu. Zajistíme frézování a stavbu kvalitního komínu. Můžete se na nás spolehnout se záručním i pozáručním servisem a v neposlední řadě dodáváme našim zákazníkům dřevo té nejvyšší kvality.

3D vizualizace

Součástí našich nabídek 3D vizualizace budoucího krbu či kamen, aby bylo vaše rozhodování jednodušší a abyste získali dobrou představu o tom, jak bude zvolené topeniště působit ve vašem interiéru.

Dodržujeme termíny

Slovo a termíny držíme, ať se děje cokoli. Při domlouvání stavby vašeho nového krbu či montáži nových krbových kamen s vámi domluvíme termín, ve který vše proběhne. Tento je pro nás závazný a z naší strany neměnný.