Krbové nářadí

Žhavá polena bez nářadí nemůžete v krbu porovnat, bez lopatky a smetáku krb nevyčistíte a dřevo bez ošatky ze dřevníku nedonesete.

Ovšem, můžete si pomoci náhradními věcmi, jakože polena porovnáte klacíkem a polena přenese v bedýnce.

Nezasloužil by si vaše kamna nebo krb, který zdobí celou místnost, kvalitní a pěkné nářadí? Nářadí, které by bylo dekorací a nad kterým by se i přátelé pozastavili?

Příslušenství ke kamnům

Inspirujte se v naší fotogalerii, kde vám prezentujeme precizní designérské kousky od světových značek.

 S těmito doplňky nešlápnete vedle. Užitečný kousek v interiéru, který crčí nápadem a originalitou. A ovšem že pozadu nezůstává ani účelnost. Schválně, podívejte se sami.

  Z nářadí budete potřebovat pohrabáč, lopatku a smetáček na popel.
Koš ke krbu, proutěný koš, nejrůznější nádoby. Ať už se jedná o kaučukové koše, stojany a další kovářské, plastové či kožené stojany na dřevo.
Koše a nádoby na dřevo vybírejte podle několika parametrů – materiál, vzhled a především při výběru myslete na to, aby se koš dobře přenášel i s poleny.

 K příslušenství patří také  vysavače na popel, podpalovače, zapalovače a krbové sirky, nádoby na uskladnění popele, ventilátory na šíření tepla či čističe skla.
Jako stylová dekorace jsou měchy na rozfoukání ohně a jako praktický pomocník vám poslouží vlhkoměr na měření vlhkosti dřeva.

Zahradní krby příslušenství

Asi každý kuchař, který si zahradní grilování užívá, by se neobešel bez kvalitního příslušenství, na které se může spolehnout.

Zahradní krby také potřebují svoje příslušenství – na dřevo, na polena, na přikládání, horký popel. Protože když při grilování a přípravě masa dokážete správně ovládnout oheň, půl práce máte hotovou.