Kamna Nordica

1 / 3
La Nodrica Rosetta Maiolica

La Nordica - Extraflame Group čerpá ze své padesátileté zkušenosti, která je protkána nemalou řádkou technických inovací, výzkumu a vývoje.

A právě díky touze jít dál a zlepšovat své produkty má dnes Nordica své zastoupení po celém světě.

Poznejte kvalitní materiály, poctivé řemeslo a italský cit pro design.

Krbová kamna La Nordica

Krbová kamna Nordica se vyrábějí v mnoha různých provedeních a nabídka je tak skutečně široká.

Z hlediska designu si přijdou na své příznivci rustikálního stylu i milovníci moderny. La Nordica drží krok s dobou a proto nabízí i krbová kamna s nízkým výkonem vhodná do novostaveb a nízkoenergetických domů.

Pro zákazníky, kteří chtějí vytápět celý dům je pak připravena řada krbových kamen s teplovodním výměníkem, která nabídnou vysokou účinnost a rovnoměrně rozložené teplo prostřednictvím topné soustavy a radiátorů.

Krbové vložky La Nordica

V nabídce La naleznete modely s prosklením na jedné, dvou i třech stranách.

Volit můžete též v široké škále výkonových variant tak, aby u vás doma vždy panovalo příjemné teplo. Ve spojení s profesionálně zhotovenou obestavbou tak vznikne dominanta interiéru, u které se bude v chladných dnech scházet rodina a užívat si společné chvíle i plápolající plameny.

Sporáky na dřevo La Nordica

Kuchyňská kamna La Nordica krom příjemného tepla dokáží vnést do domu také neodolatelné chutě a vůně pečených a vařených pokrmů.

K dispozici jsou vám volně stojící i vestavné sporáky v rozmanitých designérských variantách od rustikálních až po moderní, aby vaše kuchyň působila jednotným, sladěným dojmem. Objevte vlastnosti vaření na skutečném ohni.

Produkty La Nordica:

Krbová kamna