Prodej a montáž kamen

Každý rodinný dům nebo byt má svá specifika a tomu je potřeba přizpůsobit i výběr kamen, ať už z pohledu výkonu, nebo funkce.

Volit tak můžeme mezi akumulačními krbovými kamny,kamny s nízkým výkonem,sporáky na tuhá paliva nebo kamny s teplovodním výměníkem. 


Pokud se nechcete nabídkou a parametry probírat sami, rádi vám poradíme.

Na základě informací od vás či z projektové dokumentace k domu vám doporučíme krbová kamna s vhodným výkonem i dalšími vlastnostmi, která se vejdou nejen do určeného prostoru ale také rozpočtu.Vybraná kamna zakoupíte v našem  e-shopu a tato si následně můžete odvézt svépomocí nebo si je nechat zaslat kurýrem.


Jestliže se rozhodnete objednat také montáž krbových kamen, zpracujeme vám nejprve kompletní cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení z vaší strany vám zašleme zálohovou fakturu.

Po připsání platby na náš účet objednáme veškerý materiál a po jeho naskladnění se s vámi spojíme a domluvíme konkrétní termín montáže. Druhou část ceny kamen i montáže platíte až po předání kamen k užívání. Před samotnou montáží doporučujeme zajistit si výstupní revizi komína.