Kamna ABX

1 / 3
ABX Turku

ABX spol. s r.o. jako součást historie výroby krbových kamen na severu Čech, která zůstala ryze českou společností bez zahraniční účasti.

A díky dlouhotrvající píli, touze zlepšovat své produkty má dnes ABX své zastoupení po celé Evropě.

Poznejte kvalitní technolige, materiály, poctivé české ruce v tradičním řemesle.

Krbová kamna ABX

Krbová kamna ABX se vyrábějí v mnoha různých provedeních a s možnostmi kamenných nebo kachlových obkladech je nabídka skutečně široká.

Z hlediska vzhledu si přijdou na své příznivci moderního a klasického stylu.  ABX také drží krok s dobou, nabízí i krbová kamna s akumulací a nízkým výkonem vhodná do novostaveb a nízkoenergetických domů.

Pro zákazníky, kteří chtějí vytápět celý dům je pak připravena řada krbových kamen s teplovodním výměníkem, která nabídnou vysokou účinnost a rovnoměrně rozložené teplo prostřednictvím topné soustavy a radiátorů.

Krbové vložky ABX

V nabídce ABX nalezneme modely s čelním prosklením, rovným panoramatickým nebo prizmatickým.

Volit můžete také v široké škále výkonových variant tak, aby u vás doma vždy panovalo příjemné teplo. Jedná se především o jednoplášťové vložky klasické teplovzdušné krby ve spojení s profesionálně zhotovenou obestavbou vznikne dominanta interiéru.

Kachlová kamna ABX

Kachlová kamna ABX jsou stavěna jako dvouplášťová kamna s podstavou, krbovou vložkou a kachlovým obkladem různých barev.

Vzhledem sa kachlová kamna ABX řadí mezi rustikální styl. Nově vyrobené vložky jsou vybaveny dvojím spalováním. Krom příjemného tepla dokáží vnést do domu také nepřehlédnutelnou dominantu s krásným vzhledem.

Hledejte na našem facebooku slevový kód a získejte slevu 5% na kamna ABX

Najdete na našem e-shopu:

Krbová kamna